Návštěva ve fabrice GRE v Mungii, Španělsko

IMG_7078

Španělská společnost GRE nás pozvala na návštěvu do jejich fabriky, kde se vyrábějí bazény GRE. Jejich nabídku jsme s radostí přijali a setkali jsme se 9. března ve fabrice na kraji města Mungia, které se nachází mezi krásnými zelenými kopci.

Přivítal nás sympatický a ochotný zástupce firmy GRE pan Jordi Cirera, který nás po celou dobu schůzky provázel. Nejprve nás seznámil s historií firmy a ukázal nám, že výroba bazénů je pouze malá část toho, čím se firma zabývá.

Poté následoval pro nás asi nejzajímavější bod naší návštěvy a to sice prohlídka samotné výroby a expedice.

Ve venkovních prostorách firmy se nacházejí bazény, kde se testuje veškeré příslušenství a také samozřejmě samotná bezpečnost a odolnost bazénů. Na fotografii můžete vidět kovovou krychli, za pomoci které se testuje odolnost stěn bazénu při rozvlněné hladině. Testuje se tak situace, když někdo do bazénu rychle skočí a rozvlní vodu a tlak poté přechází na bazénové stěny, které musí odolat. Na první pohled bylo vidět, že na bezpečnosti si dávají opravdu záležet a proto se v letošním roce setkáte s novinkami co se týče tvarů jednotlivých prvků (aby si děti neskříply prsty, nemohly spadnout do vody z bočních vzpěr atp.)

Ostatně následující fotografie mluví za vše.

 

IMG_7045 IMG_7051 IMG_7056 IMG_7076 IMG_7076s